brothers_2023-24 квітня 2010р. відбулася завершальна зустріч двадцяти основних регіональних братів-служителів інституту, так званої команди "20", на базі у с. Волошки. 
Ця зустріч була присвячена аналізу роботи в регіонах і плануванню майбутнього служіння.  
У п’ятницю брати були в пості і молитві. Кожному Бог відкрив подальші шляхи розвитку служіння в регіоні. Ввечері, після завершення посту, брати поділилися тим, чого вони навчилися один від одного за чотири роки спільного навчання та служіння.
Наступного дня Господь благословив прекрасним дослідженням третьої глави Єв. від Іоана з позиції відносин “наставник і учень”, яке проводив Любомир Турчак. Брати були вражені глибиною відносин між Іоаном і Гаєм, а також прикладом, який варто наслідувати.
В суботу Полікарп Циганюк урочисто вручив братам дипломи про успішне завершення курсу "Пізнавати Бога", і пам'ятні подарунки за посвячене служіння в регіоні.  
Ця незабутня зустріч наповнила серця братів великим натхненням і кожен поїхав у свій регіон, щоб з новими силами і баченням від Бога продовжувати служити, навчаючи людей біблійним істинам.