Avraam_B

16 квітня 2010р. в м. Києві, в приміщенні церкви "Дім Євангелія", що по вул. Щекавицькій, відбулося святкування 20 річчя програми ВЕЕ в Україні.
На цю зустріч були запрошені представники з-за кордону, а також директори та адміністратори Біблійних інститутів зі своїми командами з усіх областей України.
На початку зустрічі Ел Бріджерс поділився як виникла ідея створення програми ВЕЕ і як вона розвивалася у країнах Східної Європи. Авраам Байбл розповів про перші групи ВЕЕ в Україні, які він започаткував. Ярослав Назаркевич і Веніамін Рубаха згадували про поїздки на схід України. Віра Лавриненко та Павло Трошин розповідали про місіонерську працю в Росії, яку здійснюють брати з України. З Рівненської області це служіння звершували Леонід Друзь, Олег Бульботка та Ігор Левценюк з дружинами.
У другій половині брат Ел розповів про плани на майбутнє, зокрема про виховання лідерів через курси ВЕЕ в тих країнах світу, де цієї програми ще немає.
Володимир Сємьонов представив діяльність Дніпропетровського БІ, одного з найкращих інститутів східної України.
Любомир Турчак разом із командою Рівненського БІ запропонували стратегію успішної праці сьогодні і в майбутньому для всіх Біблійних інститутів України. Брати подали наступні матеріали: Любомир Турчак про працю в регіоні, Павло Матвійчук про проведення малих груп, Юрій Давидюк про наставництво, Полікарп Циганюк про створення команди в регіоні, Андрій Романюк про організацію Тижнів Святої Євангелії, Олександр Максимов про благовістя через курси "Еммаус". 
Анна Бурєхіна розповіла про важливість християнського навчання для сестер та його роль у сучасній церкві.
Заключна проповідь прозвучала від В’ячеслава Васильовича Нестерука, голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ. Він звернув увагу на першу частину Великого Доручення Ісуса Христа: "Тож ідіть", тому що ми багато навчаємо людей, але так мало ідемо до тих, які гинуть без Бога.