Рукопокладання - священнодійство, яке бере свій початок від першоапостольської Церкви. І вже впродовж двох тисяч років Церква здійснює цей знак, коли обирає нових служителів для місцевих церков, благословляючи їх на здійснення відповідальної праці на Господній ниві.

15 грудня 2019 року ця священнодія відбулася в Бережківській церкві Рівненської області.Церква обрала нового пресвітера, яким став Бойко Віталій Сергійович.

Святкове служіння розпочав пастор місцевої церкви та церкви м. Сарни Жакун Григорій Федорович. Він звернувся до братів та сестер із закликом віддати належну повагу для служителів, які звершують працю у церкві, процитувавши 1 Тимофію 5:17.

Продовжив цю думку і старший пресвітер по Північному регіону Рівненської області Петро Павлович Наумець, наголосивши, що дуже часто служитель в церкві знає чим живе кожен член тіла Христового, але далеко не всі пам'ятають про те, що пастор, будучи людиною, на плечах якої лежить постійна відповідальність за духовне життя місцевої церкви, також потребує турботи і підтримки від дітей Божих.

Настанови для нового пресвітера давав керівник обласного об'єднання ЄХБ Корнійчук Андрій Даніїлович. Спочатку він звернувся до новообраного пресвітера і на прикладі послання апостола Павла до Тимофія вказав на риси, якими потрібно володіти вірному служителю, та поділився прикладами із власного служіння. Також настанови прозвучали до сім'ї служителя та помісної церкви, у яких було нагадано про необхіність підтримувати та поважати тих, для кого Господь дав відповідальне служіння пресвітерства в Церкві.

Завершились настанови молитвою з рукопокладанням, після чого гості та місцева церква мали можливіть привітати вже рукопокладеного служителя віршами, псалмами та пам'ятними подарунками. "Будь, как верный Даниил, Ты всегда готов Исповедать Бога сил Посреди врагов" - саме таким побажанням у псалмі вітала нового пресвітера сім'я Наумців.

Продовжуючи цю думку, хочеться побажати новообраному служителю те, що свого часу писав апостол Павло до Тимофія: "Не занедбуй благодатного дара в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів. Про це піклуйся, у цім пробувай, щоб успіх твій був явний для всіх! Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!" (1 Тимофію 4:14-16).

МИХАЙЛО БОЙКО