церква 2019

24 листопада 2019 року у церкві «Життя» відбулося святкове зібрання з нагоди рукопокладання на дияконське служіння Сергія Люлька. Привітати церкву з обранням нового служителя, а також проповідувати на тему дияконії приїхав Володимир Гаврилюк, пастор церкви «Спасіння» м. Рівне. Серед основних думок проповіді звучало: диякон – це служитель; обов’язкова умова, за якої диякон зможе служити в церкві – це сповнення Духа Святого;диякон – це не технічний директор Церкви, а людина, котра покриває нужди людей з особливими потребами;Також, Володимир Гаврилюк у своїй проповіді детально розібрав текст з 1 послання до Тимофія 3:8-13 де йдеться про риси характеру диякона, вимоги Писання до нього, а також до його дружини. 

Михайло Ільюк, пастор церкви «Преображення» м. Рівне звернувся до Церкви текстом з Писання Євр.13:17  Слухайтесь ваших наставників та коріться їм, вони бо пильнують душ ваших, як ті, хто має здати справу. Нехай вони роблять це з радістю, а не зідхаючи, бо це для вас не корисне.  Де йде мова про те, що Церква має коритися своїм служителям, аби вони могли звершувати служіння, за яке дадуть звіт Богу, з радістю.

Пастор церкви «Життя», Максим Жилін, після звершення молитви рукопокладання, від церкви подарував  диякону Сергію, Біблію як духовний інструмент через який буде постійно сам перебувати в процесі росту і навчання, через який буде потішати і підбадьорювати людей в потребах. Також  подарували символічний подарунком Сергію, як диякону який є слугою –  миску і рушник: адже за Своїм власним прикладом Христос показав усім нам служіння що насправді означає служитель.

Після чого мали спільний загальноцерковний час привітань та спілкування.