3 листопада 2019 року сестри обласного комітету на запрошення сестер із Радивилова провели Всесвітній день молитви.

Тема: «Вставай і світись!» була висвітлена в контексті служіння на основі тексту з Євангелії від Матвія 20:20-28. Сестри із навколишніх сіл Дружби, Башарівки, Барання, Крупця, Ситного, Михайлівки зібрались, щоб разом вивчати Слово Боже, помолитись за потреби християнок з усіх континентів світу.

На початку зібрання брат проповідував на текст із Приповістей 31:30 «Краса, то омана, а врода марнотна. Жінка богобоязнена – вона буде хвалена». В Біблії описано багатьох жінок, які залишили слід в історії людства і є для нас взірцем і прикладом для наслідування: Тавіта, рут, мати пророка Самуїла, Авігаїл, Девора. Через життя цих жінок ми вчимося покори, працьовитості, мудрості, посвяченості, відповідальності.

Висвітлюючи тему, зачитуючи тексти Біблії, сестри комітету (Таіса Воронюк, Людмила Лустюк, Світлана Седикіна, Люба Подранецька, Валентина Лозицька, Ольга Міцкевич) звернули особливу увагу на наше посвячення Господу, на мудрість у використанні дарів, які Він нам дав, на готовність безкорисливо служити ближнім. Ісус казав: «що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мв. 25:40). Саме Божий Дух дає нам змогу сяяти у цьому темному світі через служіння.

Розділившись на чотири групи, сестри принесли щирі молитви за потреби, які були зазначені у молитовному бюлетені.

Пастор церкви с. Крупець, Василь Федорович Орищин завершив зустріч молитвою благословення. Кожній було роздано закладку, де можна записати імена людей, за яких молитись, поки вони не пізнають Господа як Особистого Спасителя.

Людмила Павлишин,

відповідальна сестра церкви м. Радивилів