20 жовтня 2019 року Свято Жнив відбулося у церкві села Глинськ. «Чим більше ми дякуємо, тим менше залишається місця для нарікання і заздрості» – зауважив на початку зібрання пастор місцевої церкви Віталій Вербицький.

Центральну проповідь говорив Ільюк Михайло Андрійович, регіональний заступник голови Об′єднання. Ключовим текстом були слова Псалму 33:9 «Скуштуйте і побачите який добрий Господь». Проповідь складалась із трьох частин: «Скуштуйте», «Оцінюйте» і «Дякуйте». Неможливо оцінити щось, якщо ти не приймеш і не скуштуєш. Після цього ти можеш чесно, щиро оцінити прийняте. Якщо прийняти Господа в своє життя, в своє серце, тоді можна пережити особливі благословення, мати надію і мир, впевненість у славному майбутньому з Богом. Часто буває, що людина починає цінувати щось (здоров′я, рідних, друзів), коли втратить. В Божих руках наше життя, і дихання, і все. Неодмінно треба дякувати за все те, що ми вже маємо чи отримуємо.  Адже так багато дарів від Бога ми не заслуговуємо і приймаємо як належне. В останній час однією із характеристик людей буде невдячність. Ми маємо покаятись в тому, що нарікаємо, бо порівняно з бідними  країнами, у нас прекрасне життя. Тому маємо більше дякувати, славити, поклонятись нашому доброму Богові!

Далі брати звершили особливу молитву подяки за воду, хліб фізичний і духовний (Слово Боже), за свободу проповіді Євангелії.

Співали і прославляли Бога гурт із Першої церкви ЄХБ м. Рівне.

Петро Леонтійович Ольховець, голова сільради, подякував громаді і Богові за допомогу, за спільну працю на користь села. Згадав про місцевого поета Андрія Васильовича, який хоч і має діагноз ДЦП, але намагається бути суспільно-корисним і відповідає за соціальний магазин. Його книгу віршів «Дорога до Бога» надрукували цьогоріч. Бог добрий, Він чує молитви і посилає все необхідне.

Брат Олег Тіпальчук, працівник місії «Агапе», нагадав присутнім притчу про десятьох прокажених, що записана у Євангелії Луки 17 розділі з 11 вірша. Один із десятьох, той що був самарянин, побачивши дорогою, що очистився, повернувся до Христа, впав до Його ніг і дякував. Щодня багато разів потрібно і вибачатись, і  прощати і дякувати. Вдячність має бути в серці відродженої людини, християнина. Милість Божа до нас оновлюється щоранку, Він багато нам прощає, за наше спасіння заплатив високу ціну на Голгофі.

На завершення брат Віталій підсумував вищесказане словами : «Любіть один одного, діліться скарбом небесної, невичерпної Божої мудрості, теплом доброти, Божим словом з сусідами, рідними, друзями, оточуючими». Є речі які не зменшуються, коли ними ділитись. По тому пізнають, що ми учні Христа, якщо будемо мати любов між собою.