Осінь знову покликала всіх до навчання: одних навчатися, інших вчити. Відділ дитячого та підліткового служіння Рівненської області має чудову традицію розпочинати кожен навчальний рік настановчою конференцією для всіх-всіх дитячих служителів області, де вони можуть обмінятися досвідом, отримати нові ідеї та матеріали для свого служіння, побути у спільному поклонінню нашому Богові і просто поділитися своїми радостями та переживаннями за чашкою ароматного чаю.           

Цьогорічна настановча конференція проходила під назвою «NEXTSTEP» - Роблю все можливе, щоб досягти того, що попереду мене, у майбутньому. Фил. 3:13. На початку конференції всі дитячі служителі дякували Бога за благословенне літо, можливість провести табори та нових дітей, які почули Слово Боже. Ольга Мирончук звернула увагу дитячих служителів на те, що сучасний  швидкозмінний час ставить перед нами виклики у методах викладання Біблії дітям, та біблійні істини залишаються незмінними у всі часи. 

Протягом двох днів  дитячі служителі мали змогу послухати лекції духовного зростання Олександра Ярмушка та Андрія Корнійчука; побувати на майстер класах з професійної майстерності у Олександра Кирилова «Використання інформаційних технологій у дитячому служінні», Оксани Кокотень «Унікальність дитячого служителя», Олени Медведєвої «Новітній біблійний урок», Тетяни Ревко «Методика викладання біблійного уроку для початківців», Тетяни Глінчук «Біблійно-музичний урок для дошкільного та молодшого шкільного віку». За круглими столами спільними зусиллями шукали відповіді на гострі питання, з якими постійно стикаються дитячі служителі: Яким буде дитяче служіння моєї церкви у 2025 році? Як дитяче служіння інтегрувати у життя помісної церкви? Чи існує життя групи недільної школи в позаурочний час? Де взяти ідеї для дитячого служіння? Віртуальний світ у дитячому служінні. «Смажена сарделька, бургер, Кока-кола» у дитячому служінні – навіщо це?Олександр Ярмушко акцентував увагу присутніх на реальних проблемах та потребах сьогоднішніх дітей і підлітків; в який спосіб та навіщо взагалі вивчати з ними біблійні вірші, відверто поговорив про актуальність методів викладання в недільних школах, інтелектуальний та духовний рівень дитячого служителя, правильність використання Інтернету в процесі підготовки до біблійного заняття.Також директори клубів «Майбутнє» мали робочу зустріч, на якій обговорили плани на наступний навчальний рік, проведення в області брейн-рингу, зустрічі у регіонах. У ході конференції були представлені регіональні керівники дитячого служіння у Рівненській області. А саме: Гергелюк Ганна, Довгалюк Наталія, Оліферов Микола, Яцкова Леся, Подганюк Наталія, Ляшенко Оксана, Ревко Тетяна.           

На завершення заходу Андрій Корнійчук поділився роздумами над Словом, що записано у 1-2 розділах книги Суддів. Ваш вплив на підростаюче покоління не буде сильнішим, ніж вплив Слова Божого на вас. Якщо ми не живемо згідно Божих принципів ми не зможемо впливати. Прослідковуючи історію ізраїльського народу, ми бачимо, народ завжди втрачав силу, коли грішив. Звичайно ми живемо в світі, більше того ми покликані жити в світі, але ми не повинні бути світськими. Було покоління ізраїльського народу, яке знало Бога – Бога живого, діючого, реального. Але потім постало інше, яке не знало Бога. Чи те покоління, яке буде після нас, яке ми навчаємо, чи буде воно знати Бога?!           

Нехай же Господь благословить всіх нас бути причетними до того, що наступне покоління знатиме Бога.

Ольга Корнійчук

церква ЄХБ с. Омеляна