21 вересня 2019 року відбулась зустріч наставників малих груп. На конференції були присутніми понад 50 учасників. Цього року ключовим девізом і ціллю зустрічі був вислів: "Учнівство з метою благовістя", або "Зростати, щоб приводити".

Особливо радісним було те, що конференцію розпочав зі Словом натхнення перший директор Рівненського Біблійного інституту В’ячеслав Васильович Нестерук. Він дуже зрадів коли побачив, що є багато служителів, які продовжують служіння, яке він очолював з 1990 по 1996 роки. В’ячеслав Васильович опираючись на текст: Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську, (Фил.1:27) ділився, які є перешкоди до благовістя, зокрема: мало тих, які євангелізують; життя в гріху; відсутність молитви; надзвичайна зайнятість та інші.

Продовжив конференцію директор Тернопільського Біблійного інституту, пастор церкви м. Кременець Полікарп Циганюк. В основі його лекції було покладено текст: Коли ж Він по кількох днях прийшов знов до Капернауму, то чутка пішла, що Він удома. І зібралось багато, аж вони не вміщалися навіть при дверях. А Він їм виголошував слово. І прийшли ось до Нього, несучи розслабленого, якого несли четверо. А що через народ до Нього наблизитися не могли, то стелю розкрили, де Він був, і пробравши, звісили ложе, що на ньому лежав розслаблений. А Ісус, віру їхню побачивши, каже розслабленому: Відпускаються, сину, гріхи тобі! Там же сиділи дехто з книжників, і в серцях своїх думали: Чого Він говорить отак? Зневажає Він Бога... Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого? І зараз Ісус відчув Духом Своїм, що вони так міркують собі, і сказав їм: Що таке ви в серцях своїх думаєте? Що легше: сказати розслабленому: Гріхи відпускаються тобі, чи сказати: Уставай, візьми ложе своє та й ходи?  Але щоб ви знали, що Син Людський має владу прощати гріхи на землі, каже розслабленому: Тобі Я наказую: Уставай, візьми ложе своє, та й іди у свій дім! І той устав, і негайно взяв ложе, і вийшов перед усіма, так що всі дивувались і славили Бога, й казали: Ніколи такого не бачили ми! (Мар.2:1-12). Тема лекції: Як вести людей до Христа: робити це разом; з любов’ю і співчуттям; незважаючи на обставини; робити це з вірою.

Після смачного обіду, спілкування продовжилося по напрямах: молодіжний (відповідальні Богдан Басараба та Дмитро Ковальчук), пасторський (Полікарп Циганюк та Василь Корнійчук) та сестринське навчання (Валентина Міркевич та Іванна Онищук).

Нагадаємо, що цього року стартував новий набір в групу для молодих братів з метою виховання, їх як проповідників та наставників. Паралельно із цим ведеться робота для організації обласної групи для молодих сестер, щоб розвивати і готувати їх, як наставників. За формування цієї групи і подальшу працю з ними відповідають Іванна Онищук (церква ЄХБ «Благодать» м. Рівне) і Валентина Міркевич (церква ЄХБ с. Боремель).

На завершення конференції, наставники мали змогу отримати матеріали для своїх груп на новий навчальний рік.