25 серпня 2019 року в церкві ЄХБ с. Боремель відбулось рукопокладення брата Віталія Міркевича на дияконське служіння. 

Пастор помісної церкви Фидрик Віктор проповідував про якості диякона зазначені в тексті книги Дії Апостолів 6:1-7: вони мають бути повні Святого Духа і мудрості. Також торкнувся теми про бажання служити.

Далі пастор церкви с. В.Омеляна Василь Корнійчук проповідував на текст Єф.4:11-16. Церквою керує Христос і Боже Слово. Служителів настановляє Бог. Головна ціль Церкви – проповідувати Євангеліє, будувати Царство Боже. Збудування Церкви залежить від духовного зростання кожного її члена, і це завдання кожного, а не лише служителів (16 вірш). 

Директор Біблійного Інституту - Юрій Давидюк проповідував про те, що людина робить вибір, приймає рішення служити Богу. Юрій дав відповідь на питання «Де береться Божий слуга, служитель, сім’я служителів?»

Книга Ісуса Навина 24:1,14-15:

- Поява Божого служителя вона починається із рішення.Особливі люди які прийняли рішення служити Господу. Найвище благо для людини - це служити Господу.

- це рішення буде перевірятись. В своїх рішеннях найлегше - це здатись. Ніколи не здаватись - завжди триматись прийнятого рішення. 22 вірш – дороги назад немає! 27 вірш – є свідки нашого рішення. Бог по-особливому цінує тих, хто прийняв рішення Йому служити. 

На завершення Басараба Василь Захарович, пастор церкви с. Городище, регіональний заступник, проповідував про те, що служити Богу – це найбільше щастя. 

Молитву благословення з покладанням рук звершували: Басараба Василь Захарович, Фидрик Віктор Леонідович та Богдан Хомич, пастор церкви с. Хрінники.