У неділю, 21 липня 2019 року, в церкві с. Велика Омеляна відбулося рукопокладення на пасторське служіння Корнійчука Василя Миколайовича. Священнодію звершували Корнійчук Андрій Данилович, Доброчинський Володимир Ростиславович та Срібнюк Василь Борисович. У святковому богослужінні взяв участь хор помістної церкви.                                                           

Зібрання розпочав Доброчинський Володимир, пастор цієї церкви. Він зачитавши з Дії святих Апостолів 14:23, наголосив, що потрібно молитися за служителів, коритися їм та проявляти любов, і коли це буде виконуватися то церква буде успішною.                                                                                                

Зі словом настанови звернувся пастор Церкви ЄХБ села Олександрія, Срібнюк Василь зачитавши Євреям 9:2-4, де йшлося про речі, які зберігалися в скинії, а саме про таблиці заповіту, золоту посудину з манною та жезло Ааронове, пояснив, що значить  кожний предмет для християнина, в серці якого мають перебувати ці святі речі. Золота посудина з манною – хлібом небесним, символізує Слово Боже. Ізраїльтяни збирали манну рано-вранці. «А чи збираєте ви  манну  на сторінках Біблії?»-запитав пастор. Таблиці Заповіту це заповіді Ісуса Христа, вони обов’язково мають бути в нашому серці та виконуватись нами.  Розцвіле жезло Аарона, яке згадується в  книзі Числа 17:5,10, є символом церковної влади, яку вибрав та настановив Бог. Нам потрібно відмежовуватись від людей, які не визнають та зневажають пресвітерів. Історія, яка пов’язана з цією палицею є засторогою для нас, щоб ми не нарікали на служителя помазаного Богом. Пастор наголосив, щоб члени церкви прислуховувалися, довіряли, підтримували та шанували вибраного Богом служителя.                                                

Корнійчук Андрій, обласний пресвітер ООЦ, давав настанови на служіння Василю та його дружині Нахшун на основі тексту 1 Петра 5:1-4. Нагадав про функції  пастора, а саме  вести, годувати та захищати, інколи захищати від самих себе паству Божу . Він сказав, що головними овечками є жінка та діти служителя, оскільки вони є прикладом для інших . Звернувшись до дружини, пастор закликав надихати, допомагати чоловіку у звершенні пасторського служіння, а також наголосив про важливість молитовної підтримки пастора церквою.                                

Після рукопокладення Василю Корнійчуку вручили свідоцтво, яке засвідчує про рукопокладення на пастора, і книги для духовного збагачення та квіти. Дружині  Нахшун подарували квіти та книги на духовну тематику. Опісля вітали служителі, хористи, друзі і члени церкви, пообіцявши молитовно підтримувати служіння брата.                                                         

Віримо, що відтепер два пастори Доброчинський Володимир та Корнійчук Василь пліч-о-пліч нестимуть служіння і ще багато душ Господь приєднає до церкви в селі Велика Омеляна. 

Анна Срібнюк