IMG 9834

З 11 по 13 травня на базі відпочинку «Берізка» у с. Олександрія, на Рівненщині пройшов  обласний семінар для табірних працівників. Охочих взяти в ньому участь було багато – понад 240 чоловік. Основною віхою семінару стала табірна програма «Він жив двічі», яка висвітлює неординарне та гідне наслідування життя апостола Павла.

 

Програма складена на основі біблійних розповідей про апостола Павла,  життя якого кардинально змінилося після особистої зустрічі з Христом.

Із вступним словом на відкритті семінару звернувся до присутніх старший пресвітер Рівненського ООЦ ЄХБ Василь Захарович Басараба. Тема його проповіді - «Він жив тричі». У ній Василь Захарович зробив акцент на трьох різних періодах життя Мойсея, побажавши табірним служителям бути авторитетними в Божих очах.

Ні для кого не секрет, що будь-яка наша праця даремна, якщо ми не маємо близьких стосунків із Господом. Тому кожен день семінару розпочинався зі спільної молитви і лекцій духовного зростання, які проводили Андрій Корнійчук (пастор церкви «Благодать» м.Рівного), Ігор Левценюк (пастор церкви «Віфанія» м. Дубно) та Олександр Ярмушко  (пастор Першої рівненської церкви). Духовно збудувала братів і сестер й проповідь пастора церкви «Спасіння» м. Рівного Володимира Гаврилюка, котрий розмірковував над принципами  християнського життя і служіння на прикладі царя Соломона.

Як і в попередні роки, учасники семінару удосконалили свої практичні вміння й навички роботи з дітьми, почерпнули новий досвід та інформацію на різноманітних майстер-класах. Зокрема,  керівник комітету дитячо-підліткового служіння в Україні Олександр Ярмушко, проводячи майстер-клас «Секрет у таборі», розповідав про особливості роботи із сучасним поколінням дітей та молоді. Ігор Левценюк  ділився принципами душеопікунства, адже кожен дитячий служитель має стати добрим другом і мудрим наставником для своїх вихованців. Олександра Дяк і Тамара Доброчинська навчали координаторів, як ефективно організувати табірне життя. Оксана Кокотень допомагала служителям долати фізичні, емоційні й духовні страхи, які можуть виникати в таборі. Оксана Петрик і Катерина Ковалик навчали наставників, як розуміти дітей, проводити біблійні години і бути люблячим лідером. Секретами  рукоділля в таборі ділилися Петро Ревко та Тетяна Рудюк. Андрій Бражник та Інна Єремейчук приготували для спортінструкторів нові й цікаві ігри. Інна Стахнюк навчила виготовляти різні смаколики, аби потішити дітей та урізноманітнити гуртки в таборі. Ірина Наумець навчила музичних керівників нових дитячих християнських пісень. Діна Прокопчук на майстер-класі «Органайзер кемпера» висвітлила   принципи успішного планування  часу й роботи в таборі. Надзвичайно важливою та актуальною була лекція «Безпека в таборі», яку провів Олексій Скуріхін.  Ми живемо в світі різних небезпек, тому зобов’язані бути мудрими, обережними і  обачними, проводячи роботу з дітьми.

Цікавими були й інтерв’ю, які проводилися щовечора з особливими гостями. Зокрема, Віктор Корнійчук, директор програми формування характеру «Вертикаль»,  поділився досвідом того, як можна проводити цікаві та ефективні  табори для юнаків. Таня Мартін, місіонерка зі Сполучених Штатів Америки, розповіла про особливості свого служіння з підлітками в Україні.

Цього року на семінарі започатковано новий щорічний конкурс табірних ідей «Золотий ананас»,  креативну форму дозвілля «Вечір спогадів» та молитовну підтримку один одного «Ланцюжок молитви».

Надзвичайно теплу атмосферу створили наші друзі з Житомира, організувавши роботу кав’ярні «Goodzone», де всі охочі могли посмакувати чаєм або кавою, поспілкуватися з давніми друзями і зав’язати нові цікаві знайомства.

Ми вдячні Господу за цей чудовий час навчання, єдності і збудування. Просимо Його милості й благословень на кожен табір і на кожне дитяче сердечко!   

відео з семінару