viber image

Величезні надувні батути, спортивні змагання, цікаві дитячі конкурси з подарунками та призами, попкорн, солодка вата та смажена картопля з сардельками - ось таку дружню та веселу атмосферу змогли відчути усі бажаючі, які проживають в житловому районі Північний, неподалік парку, що біля магазину «Наш край».  

9 травня 2018 року церква «Дім Примирення», що збирається в цьому мікрорайоні міста, приклала максимум зусиль, щоб потоваришувати з  місцевими жителями та розповісти про свою віру в Господа.

Батьки з дітками охоче пригощались смаколиками та брали участь в іграх. Святкова програма тривала з 16:00 до 20:00, і весь цей час в парку було наче в мурашнику. Дітки отримали безліч призів, у тому числі і дитячі Біблії, а усі присутні почули спів, що прославляв Ісуса Христа.

І хоч церква «Дім Примирення» ще зовсім молода та небагаточисельна, все ж з вірою та надією на дію Духа Святого, прикладає  багато зусиль та щиро молиться за спасіння людей.  Віримо, що всяке служіння зроблене в ім′я Бога,  дасть плоди і ще багато людей примириться зі Спасителем!