IMG 4567d6763f520839da07164bf432aab6 V

21 квітня 2018 року відбулася зустріч обласної групи служителів БІ. Були 16 братів. Ця зустріч була заключною в цьому навчальному році, тому вирішили провести на базі в с. Волошки.

На початку брати розмірковували над текстом Писання Пс.36:34 ”Надійся на Господа та держися дороги Його,- і піднесе Він тебе, щоб успадкувати землю, ти бачитимеш, як понижені будуть безбожні.” Роздумами над цим текстом поділився Любомир Турчак, пастор церкви “Дім Божий” м. Рівне. Головна думка: необхідно і важливо переживати за виконання волі  Божої в житті, а не за власну репутацію чи положення. Для цього необхідно виконувати дві речі: 1) надіятись на Господа завжди; 2) триматися Божих доріг. І тоді сам Бог піднесе, адже підносити чи понижати це повноваження Бога.

“Служитель виховує служителя”- девіз нашої групи. Саме тому наступним етапом зустрічі було оцінити себе, як служителя. Цьому питанню було приділено чимало уваги. Ось деякі із важливих критеріїв хорошого служителя, за якими себе оцінювали брати:

ЗНАННЯ – в плані молитви, характеру, управління, наставництва, істеблішменту (змісту і форми).

ХАРАКТЕР – кожен місяць праця над певною рисою характеру та напрацювання благочестивих звичок.

ЛІДЕР – які у мене плани, бачення, цілі.

ПРАКТИКА – що роблю? Чи вкладаю себе в конкретних людей, так як це робив Ісус з 12-ма учнями?

Кожен брат зміг оцінити себе, як служителя в тій сфері, де Бог використовує його. В чому я успішний, а над чим варто попрацювати? По закінченню навчального курсу “Динаміка Церкви” брати отримали свідоцтва.

Після обіду брати обговорили плани на наступний навчальний рік, узгодили дати зустрічей!

Директор БІ Юрій Давидюк запропонував тему для подальшого навчання - “Формування команди”.

Наступна зустріч планується на 22 вересня 2018 року!

 

Кузьміч Олег, диякон церкви с. Орв’яниця