IMG 9315

На Рівненщині закінчилися змагання знавців Біблії у рамках гри «Біблія на мільйон». Упродовж кількох тижнів у кожному регіоні області відбулися відбіркові етапи гри серед усіх охочих узяти участь. За результатами яких, сім кращих знавців Біблії приїхали на фінальну гру у Рівне для того,  аби визначити найкращого.

Епіграфом змагань стали біблійний текст із Книги Ісуса Навина 1:8: "Нехай книга цього закону не відійде від твоїх уст…» Усі запитання гри стосувалися життя Ісуса Христа на землі.

Почалися змагання із роздумів над словами Писання. Керівник дитячого служіння Першої рівненської церкви ЄХБ Андрій Бражник звернувся до молодих людей через «мальовану» проповідь. Він розкрив підліткам, що означає вірити Слову Божому і чому ми маємо це робити.

Цікаво, що серед учасників фінального етапу гри були діти з християнських сімей, із сімей, де один із батьків відвідує богослужіння, а були і ті, кому в школі однокласники вперше розповіли про Бога та подарували Біблію. Та всіх їх об'єднало одне – любов до Слова Божого.

Із завмиранням серця всі присутні у залі спостерігали за грою учасників і вболівали за них, коли ті правильно відповідали і переходили до наступного запитання. Фінал був несподіванкою, адже всі очікували одного переможця. Проте їх виявилося двоє. Журі вирішило, що суперприз, яким стала екскурсія до Києва,    розділять між собою двоє учасників - Ліна Вальчук із церкви с. Башарівка та Микола Романов із церкви с. Олександрія, які првильно відповіли на всі 15 запитань. Також усім учасникам подарували екскурсію в Музей книги та друкарства, що в Острозі.

Вручав головний приз переможцям голова Рівненського обласного об'єднання церков ЄХБ Василь Захарович Басараба. "Апостол Павло у 2 Тимофія пише, що ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса. Нам як пасторам, як вчителям недільних шкіл потрібно заохочувати різними методами дітей, щоб вони вивчали Слово Боже, читали Його, любили Його. Прищепити їм любов до Біблії", – закликав Василь Захарович.

"Чесно кажучи, ми не очікували перемоги. Я дуже щаслива. Ця перемога – особливе відкриття від Бога, як подарунок Його, як сюрприз для нас", - поділилася своїми враженнями Ліна, одна з переможців гри.

Усі учасники одностайно додали, що участь у грі  стала для них стимулом детальніше вивчати Слово Боже. Нехай слова Ісуса Навина стануть нашим щоденним гаслом, адже тільки так ми зможемо впевнено крокувати життєвою дорогою. "Для моєї ноги Твоє Слово - світильник, то світло для стежки моєї" (Пс.118:105). 

Корнійчук Ольга

Video ролик