DSC 6917

30 березня 2018 року в приміщенні церкви «Дім Євангелія» для молоді міста Рівне відбулася нічна молитва. Близько 400 молодих людей об’єдналися разом для молитви. Зустріч розпочалася зі спільної хвали та поклоніння молодих людей.

Після прославлення до із проповіддю Слова Божого до присутніх звернувся обласний керівник молоді Рівненщини Курбацький Роман. Тема проповіді «Церква і я». Текст Писання на якому була побудована проповідь це книга Дії Апостолів 2:42-47. Роман задав наступне запитання для присутніх: Що потрібно щоб церква у 21 столітті була схожою на церкву 1 столітті? Даючи відповідь на це запитання він виділив цінності та практичні кроки, завдяки яким першоапостольська церква стрімко зростала та розвивалась. Перша церква мала єдинство, адже кожен християнин бажав перебувати разом. Єдність перших християн будувалася на наступних практиках:- перебування в Слові для збудування у вірі. Бажання пізнавати Господа через Писання.- Перебували у братерській спільноті, втілювали принципи апостольської науки на практиці.- Мали все спільним та виділяли потребуючим. Брат Роман наголосив, що Божа воля для християн в тому щоб бути єдиними і така єдність стане реальною лише за умови щирої любові один до одного. Спільність це також коли християни об’єднуються для молитви, щоб разом благати Господа про Його працю у серцях християн та у світі. Щоб впливати на світ, потрібно мати страх Божий. Бажання догодити Йому своїм життям.

До молодих людей прозвучали запитання: Чи готові ми пускати людей близько до себе? Давати іншим доступ до нашого життя? Впускати людей на свою територію, щоб послужити їм. Пройшов великий проміжок часу від ранньої церкви до сьогодення, але принципи, які вони використовували залишаються актуальними та дієвими для нашого часу. Після проповіді молодь мала перерву для спілкування за чашкою чаю.

Завершальною частиною зустрічі була молитовна частина, під час якої керівники молоді озвучували наступні потреби, закликаючи молодих людей до молитви:

- за навчання молоді у церквах

- за те щоб молодь бажала мати наставників та наставляли молодших

- заклик молитися за єдність молоді та єдність у церквах

- молитва за служіння табору Вертикаль

- молитва за служіння молодих людей для світу

- молитва за свою помісну церкву.