DSC 3135

9 грудня 2017 року відбулась перша інтерактивна конференція для підліткових служителів Рівненщини під назвою «Чи потрібні підлітки церкві?» Достатньо велика кількість учасників цього заходу засвідчила, що є багато небайдужих до того, яким виросте наступне покоління у церкві, і чи воно взагалі буде. На зустріч були запрошені не тільки лідери підліткового служіння церков, а й служителі старших груп клубів «Майбутнє»,  Недільної школи та усі, хто має бажання служити підліткам. Захід був організований відділом дитячого служіння при ООЦ ЄХБ Рівненщини, спікером якого став Олександр Ярмушко.

Брат Олександр зауважив, що церква має особливу відповідальність -  працювати з підлітками та  розповів, як найвдаліше це зробити. Церква може повноцінно та всебічно задовольнити потреби підлітка, допомогти йому зростати мудрістю,  віком та благодаттю у Бога і людей. Також Олександр Ярмушко відповів на запитання, що робити, щоб не втратити підлітків після випуску із Недільної школи чи клубу «Майбутнє».

Олена Медвєдєва взяла інтерв’ю у Юлії Годун та Володимира Дуніна, котрі поділилися практичним досвідом свого служіння з підлітками.

Під час конференції відбулися круглі столи у секціях, за якими обговорювалися наступні питання: «Що робити, коли ти лише один зацікавлений в підлітковому служінні, або якщо у церкві більше немає людей для праці із підлітками?»; «Де знайти підлітків, якщо їх немає  у церкві?»; «Як побудувати роботу з підлітками, щоб в майбутньому вони залишилися в церкві?»

Підлітковий вік -  це вік, коли людина приймає важливі рішення щодо свого майбутнього та своєї віри зокрема.  Статистика стверджує, що 80 відсотків людей відходить від Бога, приймає рішення не бути християнами саме у підлітковому віці.

Дана зустріч довела, що, на щастя, є люди, які готові «стати в проломі» за майбутнє покоління та посвячено служити підліткам, служителі-практики запропонували практичні ідеї, як краще це робити та відповіли на гострі питання, які стосуються даного служіння.

Ірина Дубенчук