image 0 02 05 201aeafb63cd72d55fa7813530e60e5d67b0c4fe4d5b05ac979c806bdc406465 V

У часи Першої Церкви християни були майже завжди разом, зібранні під одним дахом, об’єднані Ісусом Христом в одну сім’ю. Напевно, одна з найбільш помітних, найбільш важливих рис усіх християн – це єдність.  Адже, коли ми разом – ми зростаємо, ми надихаємося, ми знаходимо нові цілі і по-новому запалюємося для служіння Господу.           

Саме тому для молоді Північного регіону стали звичними два дні у році  - перші неділі грудня та березня. Якраз тоді у Костополі відбуваються Регіональні молодіжні зібрання, на які кожного разу приїздить молодь з різних церков нашого регіону. Минулої неділі, 3-го грудня, відбулося саме таке зібрання. І що б хотілося відмітити найперше – це те, що цього разу до нас завітало приблизно 350 людей, і наповненість залу справді радувала погляд. Приємно, що в наш час, коли слідування з Христом стає розмитим і цінності стають дуже віддаленими від Біблійних, молодь знаходить час і бажання побути разом, витратитися на дорогу, та все ж бути зібраними разом.

Першим до молоді традиційно звернувся пастор Церкви ЄХБ м. Костополя Павло Матвійчук, привітавши всіх та зробивши вже звичну «перекличку» присутніх. Далі ми мали змогу прославити Бога, співаючи Йому, в чому цього разу допоміг музичний гурт з Оржева, разом з яким молодь і виконала кілька пісень.

Ми маємо бути запаленими від Божого вогню – саме цю фразу можна взяти як основну думку проповіді пастора Церкви «Слово життя» м. Костопіль Котяя Олександра Васильовича, який говорив першу проповідь. Чи готовий ти докласти зусиль, щоб стати кращим християнином, в чому ти шукаєш ціль і мету, яким вогнем ти запалюєшся  - від світу чи від Голгофи? Актуальна, дуже практична тема цієї промови, надіємося, залишила відгук у серцях молодих людей і буде змінювати їх серця і їх рішення.

Наступним за кафедру вийшов Юрій Давидюк,  директор Рівненського Біблійного інституту, який також виклав цікаву тему для молодих християн. Як ми дивимося на світ – як переможці чи переможені?  Була згадана історія про ізраїльський народ, який після розвідки Ханаану здався ще до початку битви. Вони самі прирекли себе на поразку, і Юрій якраз цю думку хотів донести – як ми реагуємо в своєму житті на перешкоди? Чи пам’ятаємо ми про приблизно 30000 обітниць, які Бог дав для нас? Часто наше життя залежить від того, чи знаємо ми їх, чи ні. Проповідник закликав до вивчення того, що нам обіцяне, адже це знання може визначати те, ким ми будемо – переможеним чи переможцем.

Кілька годин зібрання проминули досить швидко. Особливою частинкою був підлітковий гурт "Божі Океани" з м. Вараш, спів яких не лишив байдужим нікого.

Спільне прославлення, духовні сильні проповіді і справжня християнська єдність – ось так і відбулося останнє у 2017 році, але віримо, що далеко не останнє Регіональне молодіжне зібрання. До зустрічі у 2018-му!